پرسپولیس نیوز :  عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به احتمال بازگشت رامین رضاییان به این تیم اعلام کرد که شأن این باشگاه بزرگ باید حفظ شود.

جعفر کاشانی در خصوص بحث بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس و اینکه آیا با چنین مسئله‌ای موافق است یا نه، گفت: من از این ماجرا اطلاعی ندارم، اگر پرسپولیس باشگاهی بزرگ و تأثیرگذار روی فرهنگ جامعه است، باید به سابقه هرکسی که قرار است به این تیم بیاید توجه کند. کسی که می‌خواهد پیراهن پرسپولیس را بپوشد باید شرایط آن را از هر نظر داشته باشد، ضمن اینکه شأن باشگاه بزرگ پرسپولیس نیز باید حفظ شود.

وی افزود: امیدوارم پرسپولیس باشگاهی باشد که همه آرزو داشته باشند، عضو آن شوند. هرکسی که عضو این باشگاه می‌شود و پیراهن پرسپولیس را به تن می‌کند یک شبه ره صد ساله را می‌رود و این جوان‌ها باید به این مسائل توجه داشته باشند. اینکه با پرسپولیس چه رشدی می‌کنند. حالا این جوان‌ها اشتباه می‌کنند و به‌نظرم باید با این بچه‌ها کار فرهنگی صورت بگیرد. باید با این بازیکنان جوان صحبت شود تا آنها توجیه شوند که پیراهن چه باشگاه بزرگی را به تن می‌کنند. اینکه این بازیکنان می‌توانند با نام پرسپولیس الگوی جامعه شوند و رفتار و گفتار و کردار آنها در جامعه الگو قرار بگیرد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنانی که به باشگاه پرسپولیس می‌آیند، باید شأن و شخصیت خود را از نظر حفظ کرده تا نماینده این باشگاه بزرگ باشند. بازهم امیدوارم با این بچه‌ها بیشتر کار فرهنگی صورت بگیرد و روزگاری باشد که هرکسی که فقط بازی‌اش خوب بود به پرسپولیس نیاید و یکسری مسائل را در نظر بگیریم.

کاشانی در خصوص اینکه اگر خودش تصمیم گیرنده باشد اقدام به بازگرداندن رضاییان می‌کند یا نه، گفت: به‌نظر من بازیکنی که از این باشگاه رفت، دیگر رفته است، اما چون اینها جوان هستند و نمی‌دانند چگونه باید رفتار کنند، معتقدم باید با آنها کار کرد و توجیه شوند، اینکه تو جوانی می‌توانی پنج سال دیگر در پرسپولیس باشی، قهرمان شوی و آینده‌ات اینجا رقم بخورد. این بازیکنان باید با این مسئله آشنا شوند و روی فرهنگ آنها کار شود.

وی در پاسخ به این سؤال که به‌صورت واضح اعلام کند آیا موافق بازگشت رضاییان است یا مخالف آن، اظهار داشت: من نمی‌گویم موافق نیستم یا موافق هستم، فقط می‌گویم کسی که به پرسپولیس آمد باید شرایط حضور در این تیم را داشته باشد. در پرسپولیس بزرگانی بوده‌اند که افتخارآفرینی کرده‌اند. اکنون هم بازیکنانی که به این تیم می‌آیند، باید پایبند به اخلاق باشند.

منبع : پرسپولیس.......perspolis | کاشانی: بازیکنی که از پرسپولیس جدا شده دیگر رفته است/ شأن باشگاه باید حفظ شود
برچسب ها : پرسپولیس ,باشگاه ,اینکه ,شوند ,داشته ,رضاییان ,باشگاه پرسپولیس ,باشگاه بزرگ ,باید شرایط ,فرهن صورت ,می‌آیند، باید ,بازگشت رامین رضاییان ,مدیره